  • MODARA RECT MEETING TABLE 1400MM OAK (KF800259)
MODARA RECT MEETING TABLE 1400MM OAK
ex VAT
inc VAT
KF800259
KF800259 - Pack of 1
  • Info
  • Specification
  • Reviews
  • FAQ
Description:
5 Star Modara Rectangular Meeting Table 1400x800x730mm Oak KF800259
Features Include:
  • Rectangular Pole Leg Table
  • Make your meeting room the place to come together
  • Colour: Oak
  • Dimensions (WxDxH): 1400x800x730mm
  • Product Code
    KF800259
  • Description
  • Brand
    Serrion
  • Colour
    Oak
  • Country of Origin
    China
  • Depth (mm)
    800
  • Dimensions (WxDxH)
    1400x800x730mm
  • Frame Colour
    Silver
  • Height (mm)
    730
  • Leg Type
    Pole Leg
  • Manufacturer
    VOW
  • Returns Allowed
    No
  • Shape
    Rectangular Table
  • Size
    1400mm
  • Table Depth
    800mm